ABM - KOB ALFA Brno
KOB ALFA  Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v2.6.0.454

Aktuální informace (Aktualitky)

Nejbližší závody (do 45 dní)

DatumNázevMístoPoř.TWVedoucí
27.4.20193. JmLZŠ Mikulov, Hraničářů 617EZBMOBZbr-
28.4.2019Liga VysočinyHorní PěnaSJHOBZbr-
30.4.2019Dary + kredity duben 2019JinéZbr-
8.5.20194. JmLKaniceZBMOBZbr-
11.5.2019ŽA - sprintPavlínin dvůr, Fialova 1, ŠumperkKSUOBZbr-
11.5.2019Český pohár štafetrekreační areál Třemešek u OskavyKSUOBZbr-
12.5.2019Český pohár štafetrekreační areál Třemešek u OskavyKSUOBZbr-
18.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintuČáslavLPUOBZbr-
19.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR srintových štafetPardubiceLPUOBZbr-
25.5.20195. JmLKohoutovice, ZŠ PavlovskáLBMOBZbr-
1.6.2019ŽA, ŽB - Morava, klasická trať, 6. JmLOtaslavicePLUOBZbr-
1.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - klasika Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr-
2.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - krátká Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr-
2.6.2019ŽB - Morava, krátká traťOtaslavicePLUOBZbr-
5.6.2019Oblastní mistrovství sprintové štafetyBrno - Lesná, ZŠ BlažkovaZBMOBZbr-

Nejbližší přihlášky (do 45 dní)

DatumNázevMístoPoř.TWPřihláškyVedoucí
8.5.20194. JmLKaniceZBMOBZbr1.5.2019-
11.5.2019ŽA - sprintPavlínin dvůr, Fialova 1, ŠumperkKSUOBZbr28.4.2019-
11.5.2019Český pohár štafetrekreační areál Třemešek u OskavyKSUOBZbr28.4.2019-
12.5.2019Český pohár štafetrekreační areál Třemešek u OskavyKSUOBZbr28.4.2019-
18.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintuČáslavLPUOBZbr4.5.2019-
19.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR srintových štafetPardubiceLPUOBZbr4.5.2019-
25.5.20195. JmLKohoutovice, ZŠ PavlovskáLBMOBZbr19.5.2019-
1.6.2019ŽA, ŽB - Morava, klasická trať, 6. JmLOtaslavicePLUOBZbr25.5.2019-
1.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - klasika Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr12.5.2019-
2.6.2019ŽB - Morava, krátká traťOtaslavicePLUOBZbr25.5.2019-
2.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - krátká Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr12.5.2019-
5.6.2019Oblastní mistrovství sprintové štafetyBrno - Lesná, ZŠ BlažkovaZBMOBZbr1.6.2019-
15.6.2019ŽB Morava - klasická trať, 8. JmLVranov u BrnaVBMOBZbr1.6.2019-
16.6.2019ŽB - Morava, krátká traťVranov u BrnaVBMOBZbr1.6.2019-
22.6 - 23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati kvaliMarkoušoviceLTUOBZbr1.6.2019-
23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na KT (finále) P a TMarkoušoviceLTUOBZbr1.6.2019-
24.7 - 28.7.2019Bohemia Orienteering 2019 (5E)centrum Nový Bor, sportovní halaBOROBZbr29.4.2019-
7.8 - 11.8.2019Orienteering Adventure (5E)Špindlerův Mlýn - SkiAreál Svatý PetrOAVOBZbr29.4.2019-


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2015
Kontakt: E-mail