ABM - KOB ALFA Brno
KOB ALFA  Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v2.6.0.454

Oddílová termínovka

Typ zobrazených závodů 
  
Zařazení zobrazených závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TWPřihláškyVedoucí
22.3.2019Jarní pohár (noční)Biřička - Hradec KrálovéPHKOBZbr16.3.2019-
23.3.2019Český pohár štafetStříbrný rybník - Hradec KrálovéPHKOBZbr16.3.2019-
24.3.2019Jarní pohárStříbrný rybník - Hradec KrálovéPHKOBZbr16.3.2019-
30.3.20191. JmLRadosticeBBMOBZbr24.3.2019-
6.4.2019Žebříček B-MoravaOstrá HůrkaAOVOBZbr24.3.2019-
7.4.2019Český pohár štafetSmolkovAOVOBZbr24.3.2019-
13.4.20192. JmLJedovniceADAOBZbr7.4.2019-
13.4.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR v NOBBoháňka - SkálaSHKOBZbr26.3.2019-
14.4.2019ŽA - krátká traťBoháňka - SkálaSHKOBZbr6.4.2019-
19.4 - 21.4.2019Velikonoce ve skalách 2019 (3E)KozlyDKPOBZbr2.3.2019-
27.4.20193. JmLMikulovZBMOBZbr--
8.5.20194. JmLZBMOBZbr--
11.5.2019ŽA - sprintKSUOBZbr--
11.5.2019Český pohár štafetKSUOBZbr--
12.5.2019Český pohár štafetKSUOBZbr--
18.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintuČáslavLPUOBZbr--
19.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR srintových štafetPardubiceLPUOBZbr--
25.5.20195. JmLKohoutoviceLBMOBZbr--
1.6.2019ŽA, ŽB - Morava, klasická trať, 6. JmLOtaslavicePLUOBZbr--
1.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - klasika DOK+DKPOBZbr--
2.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - krátká DOK+DKPOBZbr--
2.6.2019ŽB - Morava, krátká traťPLUOBZbr--
5.6.2019Oblastní mistrovství sprintové štafetyBrno - LesnáZBMOBZbr--
8.6.20197. JmLKuklíkPBM+OSNOBZbr--
15.6.2019ŽB Morava - klasická trať, 8. JmLVranov u BrnaVBMOBZbr--
16.6.2019ŽB - Morava, krátká traťVranov u BrnaVBMOBZbr--
22.6 - 23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati kvaliLTUOBZbr--
23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na KT (finále) P a TLTUOBZbr--
26.6.2019Oblastní mistrovství štafetyLipůvkaZBMOBZbr--
28.6 - 30.6.2019Cena střední Moravy 2019 (3E)KONOBZbr--
5.7 - 7.7.2019Třemošná 2019TřemošnáLPMOBZbr--
12.7 - 14.7.2019H.S.H. Vysočina cup 2019 (3E)SvratouchCHTOBZbr--
13.7 - 20.7.2019LETNÍ TÁBOR DOBRÁ VODA 2019Dobrá Voda u MrákotínaABMOBZbr31.1.2019-
19.7 - 21.7.2019Grand prix Silesia 2019 (4E) BohdanoviceAOPOBZbr--
24.7 - 28.7.2019Bohemia Orienteering 2019 (5E)centrum Nový Bor, sportovní halaBOROBZbr29.4.2019-
2.8 - 4.8.2019Magnus cup 2019ASUOBZbr--
7.8 - 11.8.2019Orienteering Adventure (5E)Špindlerův Mlýn - SkiAreál Svatý PetrOAVOBZbr29.4.2019-
16.8 - 18.8.2019Rumcajsovy míle 2019 (3E)SJCOBZbr--
23.8 - 24.8.2019Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji 2019 (3E)TUROBZbr--
30.8 - 1.9.2019Cena východních Čech 2019 (3E)LPUOBZbr--
30.8 - 1.9.2019Interkompas 45 (3E)Číměř, LDT Bílá skálaSJHOBZbr--
30.8 - 1.9.2019West cup 2019 (3E)NEJOBZbr--
7.9.2019ŽA, ŽB - Morava, klasická traťTZLOBZbr--
8.9.2019ŽA, ŽB - Morava, krátká traťTZLOBZbr--
14.9.20199. JmLKuničkyRBKOBZbr--
14.9.2019ŽA - sprintVLIOBZbr--
14.9.2019Český pohár štafetTUROBZbr--
15.9.2019Český pohár štafetVLIOBZbr--
21.9 - 22.9.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasice semifináleTJNOBZbr--
22.9.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (P)TJNOBZbr--
28.9.201910. JmLOřešínTBMOBZbr--
5.10.2019MČR štafetPGPOBZbr--
6.10.2019MČR klubů a oblastních výběrů žactvaPGPOBZbr--
12.10.201911. JmLKaniceZBMOBZbr--
19.10.201912. JmLUhřiceABMOBZbr12.10.2019-
26.10.201913. JmLHartínkovKONOBZbr--
17.8 - 23.8.2020Grand prix Silesia 2020 (5E) VidnavaAOPOBZbr--


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2015
Kontakt: E-mail