ABM - KOB ALFA Brno
KOB ALFA  Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v2.6.0.454

Oddílová termínovka

Typ zobrazených závodů 
  
Zařazení zobrazených závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TWPřihláškyVedoucí
25.5.20195. JmLKohoutovice, ZŠ PavlovskáLBMOBZbr19.5.2019-
1.6.2019ŽB - Morava, klasická trať, 6. JmLOtaslavicePLUOBZbr25.5.2019-
1.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - klasika Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr12.5.2019-
2.6.2019ŽA, ŽB Čechy - západ - krátká Nová Skalka (Skalka u Doks)DOK+DKPOBZbr12.5.2019-
2.6.2019ŽB - Morava, krátká traťOtaslavicePLUOBZbr25.5.2019-
5.6.2019Oblastní mistrovství sprintové štafetyBrno - Lesná, ZŠ BlažkovaZBMOBZbr1.6.2019-
8.6.20197. JmLKřižánky, Hostinec za ŘekouPBM+OSNOBZbr1.6.2019-
15.6.2019ŽB Morava - klasická trať, 8. JmLVranov u BrnaVBMOBZbr1.6.2019-
16.6.2019ŽB - Morava, krátká traťVranov u BrnaVBMOBZbr1.6.2019-
22.6 - 23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati kvaliMarkoušoviceLTUOBZbr1.6.2019-
23.6.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na KT (finále) P a TMarkoušoviceLTUOBZbr1.6.2019-
26.6.2019Oblastní mistrovství štafetyLipůvkaZBMOBZbr--
28.6 - 30.6.2019Cena střední Moravy 2019 (3E)Kladky - lyžařský areálKONOBZbr13.6.2019-
5.7 - 7.7.2019Třemošná 2019TřemošnáLPMOBZbr15.6.2019-
12.7 - 14.7.2019H.S.H. Vysočina cup 2019 (3E)SvratouchCHTOBZbr9.6.2019-
13.7 - 20.7.2019LETNÍ TÁBOR DOBRÁ VODA 2019Dobrá Voda u MrákotínaABMOBZbr31.1.2019-
19.7 - 21.7.2019Grand prix Silesia 2019 (4E) BohdanoviceAOPOBZbr30.5.2019-
24.7 - 28.7.2019Bohemia Orienteering 2019 (5E)centrum Nový Bor, sportovní halaBOROBZbr29.4.2019Pavel Rada
2.8 - 4.8.2019Magnus cup 2019 - ZRUŠENO!!! ASUOBZbr--
7.8 - 11.8.2019Orienteering Adventure (5E)Špindlerův Mlýn - SkiAreál Svatý PetrOAVOBZbr29.4.2019Elena Tomanová
16.8 - 18.8.2019Rumcajsovy míle 2019 (3E)Zámostí-BlataSJCOBZbr15.6.2019-
23.8 - 24.8.2019Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji 2019 (3E)TUROBZbr--
30.8 - 1.9.2019Cena východních Čech 2019 (3E)KrasniceLPUOBZbr13.7.2019-
30.8 - 1.9.2019Interkompas 45 (3E)Číměř, LDT Bílá skálaSJHOBZbr27.7.2019-
30.8 - 1.9.2019West cup 2019 (3E)NejdekNEJOBZbr10.8.2019-
7.9.2019ŽA, ŽB - Morava, klasická traťTZLOBZbr--
8.9.2019ŽA, ŽB - Morava, krátká traťTZLOBZbr--
14.9.20199. JmLKuničkyRBKOBZbr--
14.9.2019ŽA - sprintVLIOBZbr--
14.9.2019Český pohár štafetTUROBZbr--
15.9.2019Český pohár štafetVLIOBZbr--
21.9 - 22.9.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasice semifináleTJNOBZbr--
22.9.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (P)TJNOBZbr--
28.9.201910. JmLOřešínTBMOBZbr--
5.10.2019MČR štafetPGPOBZbr--
6.10.2019MČR klubů a oblastních výběrů žactvaPGPOBZbr--
12.10.201911. JmLKaniceZBMOBZbr--
19.10.201912. JmLUhřiceABMOBZbr12.10.2019-
26.10.201913. JmLHartínkovKONOBZbr--
17.8 - 23.8.2020Grand prix Silesia 2020 (5E) VidnavaAOPOBZbr--


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2015
Kontakt: E-mail