ABM - KOB ALFA Brno
KOB ALFA  Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v2.6.0.454

Oddílová termínovka

Typ zobrazených závodů 
  
Zařazení zobrazených závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TWPřihláškyVedoucí
31.5.2018Dary + kredity květen 2018JinéZbr--
2.6.20186.Jml Mistrovství oblasti na klasické tratiIvančiceBBMOBZbr27.5.2018-
9.6.2018ŽA, ŽB - Morava, krátká traťHrabováASUOBZbr20.5.2018-
10.6.2018ŽA, ŽB - Morava, klasická traťHrabováASUOBZbr20.5.2018-
16.6.20187.JmLŘíčany u Brna, přírodní koupalištěUBMOBZbr10.6.2018-
20.6.2018Veřejný závod (České akademické hry) sprintZBMOBZbr--
21.6.2018Veřejný závod (České akademické hry) krátká traťZBMOBZbr--
23.6 - 24.6.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati kvaliChlébskéTBMOBZbr6.6.2018-
24.6.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati F+PChlébskéTBMOBZbr6.6.2018-
27.6.2018Mistrovství oblasti štafetJMOOBZbr--
29.6 - 1.7.2018Cena střední Moravy (3EOB)SuchýJPVOBZbr3.6.2018-
6.7 - 8.7.2018Veteran cup open (3EOB)Krchleby - BrumbárovVAM+KOROBZbr--
13.7 - 15.7.2018H.S.H. Vysočina cup (3EOB)Lipnice nad SázavouCHTOBZbr--
14.7 - 21.7.2018LETNÍ TÁBOR DOBRÁ VODA 2018Dobrá Voda u MrákotínaABMOBZbr31.1.2018-
20.7 - 22.7.2018Grand Prix Silesia 2018 (3EOB)Mokré Lazce - PřerovecAOPOBZbr30.5.2018-
27.7 - 29.7.2018Šumperský divočák (3EOB)Moravský KarlovKSUOBZbr--
3.8 - 5.8.2018Rumpál (3EOB)PozloviceLCEOBZbr--
11.8 - 12.8.2018Rumcajsovy míle (3EOB)Boseň - ValečovSJCOBZbr--
24.8 - 26.8.2018Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji (3EOB)BranžežTUROBZbr--
31.8 - 1.9.2018Cena východních Čech (3EOB)RadvanicePHKOBZbr--
31.8 - 1.9.2018West cup (3EOB)HejdekNEKOBZbr--
8.9.2018ŽA - krátká traťRadvanecBOROBZbr--
8.9.2018ŽB - Morava, klasikaJakartovice - DeštnéAOPOBZbr--
9.9.2018ŽA - klasická traťRadvanecBOROBZbr--
9.9.2018ŽB - Morava, krátká traťJakartovice - DeštnéAOPOBZbr--
15.9 - 16.9.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické tratiKladkyJPV+KONOBZbr--
16.9.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (P)KladkyJPV+KONOBZbr--
22.9.20188.JmL ČernoviceTBMOBZbr--
28.9.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafetZlín - Jižní SvahyTZLOBZbr--
29.9.2018Český pohár štafetZlínské Paseky - KocandaTZLOBZbr--
30.9.2018Český pohár štafetFryšták - VylantaTZLOBZbr--
6.10.20189.JmLNuzířovLBMOBZbr--
13.10.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetKrajníčkoEKP+PVDOBZbr--
13.10.201810.JmLMBM+PBMOBZbr--
14.10.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a OV žactvaKrajníčkoEKP+PVDOBZbr--
20.10.201811.JmLZBMOBZbr--
19.7 - 21.7.2019Grand prix Silesia 2019 (4E) BohdanoviceAOPOBZbr--
17.8 - 23.8.2020Grand prix Silesia 2020 (5E) VidnavaAOPOBZbr--


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2015
Kontakt: E-mail