ZBM - SK Žabovřesky Brno
SK Žabovřesky Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.0.12.519

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
27.7 - 29.7.2018Šumperský divočákMoravský KarlovKSUZOBZbr14.7.2018 / 2Jiří Hrazdil
27.7 - 5.8.2018VT Norsko + DánskoKristiansad (NOR) + Silkeborg (DEN)ZBMSOBZbr3.6.2018Libor Zřídkaveselý
3.8 - 5.8.2018RumpálPodhradíLCEZOBZbr16.7.2018 / 2Petr Chmelík
11.8 - 12.8.2018Rumcajsovy míleValečov AmfiteátrSJCZOBZbr28.7.2018 / 2Luděk Finstrle
19.8 - 26.8.2018Tábor OB 2018Jindřichov u Jablonce nad NisouZBMSOBZbr3.6.2018Libor Zřídkaveselý
24.8 - 26.8.2018Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiSrbsko, ČRTURZOBZbr11.8.2018Stanislav Mokrý
29.8.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 13 - dorost+Suchý u BenešovaZBMTOBZbr27.8.2018Libor Zřídkaveselý
31.8 - 2.9.2018Cena východních ČechRadvanicePHKZOBZbr30.7.2018 / 1-
5.9.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 14 - dorost+BorotínZBMTOBZbr3.9.2018Libor Zřídkaveselý
8.9.20187. ŽB Morava: Klasická traťDešné, JakartoviceAOPZOBZbr19.8.2018Luděk Finstrle
8.9.2018ČP, 8. ŽA: Krátká traťRadvanec u Nového BoruBORZOBZbr25.8.2018-
9.9.20188. ŽB Morava: Krátká traťDešné, JakartoviceAOPZOBZbr19.8.2018Luděk Finstrle
9.9.2018ČP, 9. ŽA: klasická traťRadvanec u Nového BoruBORZOBZbr25.8.2018-
12.9.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 15 - dorost+Babice nad SvitavouZBMTOBZbr10.9.2018Libor Zřídkaveselý
15.9.2018MČR na klasické trati (kvalifikace)KladkyJPV+KONZOBZbr26.8.2018-
16.9.2018MČR na klasické trati. neděle: Jen P a T!!!KladkyJPV+KONZOBZbr26.8.2018-
22.9.20188. JML: Klasická traťČernoviceTBMZOBZbr-Luděk Finstrle
28.9.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafetZlínTZLZOBZbr15.9.2018-
29.9.2018Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)ZlínTZLZOBZbr15.9.2018-
30.9.2018Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)ZlínTZLZOBZbr15.9.2018-
6.10.20189. JML: Klasická traťNuzířovLBMZOBZbr30.9.2018Luděk Finstrle
6.10 - 7.10.2018VT NedvědiceNedvědiceZBMSOBZbr16.9.2018-
13.10.201810. JML: Krátká traťBrno-SoběšiceMBM+PBMZOBZbr-Luděk Finstrle
13.10.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetKrajníčkoEKP+PVDZOBZbr30.9.2018-
14.10.2018MČR klubů a oblastních výběrůKrajníčkoEKP+PVDZOBZbr30.9.2018-
20.10.201811. JML: Klasická traťKošíkov, dům SDHZBMZOBZbr14.10.2018Luděk Finstrle
20.10 - 21.10.2018Mistrovství Rakouska v nočním OBKainbach bei Graz (AUT)ZBMZOBZbr30.9.2018Libor Zřídkaveselý
25.10 - 28.10.2018VT ŠumavaŽelezná RudaZBMSOBZbr30.9.2018Libor Zřídkaveselý
3.11 - 4.11.2018Oddílový přebor 2018JedovniceZBMZOBZbr21.10.2018Libor Zřídkaveselý


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2018
Kontakt: E-mail