ZBM - SK Žabovřesky Brno
SK Žabovřesky Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.0.12.519

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
2.6.20186. JML: Mistrovství oblasti na klasické tratiIvančiceBBMZOBZbr27.5.2018Luděk Finstrle
6.6.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 10 - dorost+KuničkyZBMTOBZbr4.6.2018Libor Zřídkaveselý
9.6.2018ČP, 6. ŽA, 5. ŽB Morava: klasická traťHrabováASUZOBZbr20.5.2018Libor Zřídkaveselý
10.6.2018ČP, 7. ŽA, 6. ŽB Morava: krátká traťHrabováASUZOBZbr20.5.2018Libor Zřídkaveselý
16.6.20187. JML: Klasická traťŘíčany u BrnaUBMZOBZbr10.6.2018Luděk Finstrle
20.6.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 12 - dorost+BukovinkaZBMTOBZbr18.6.2018Libor Zřídkaveselý
23.6.2018MČR na krátké trati (kvalifikace)Černovice u BoskovicTBMZOBZbr6.6.2018Libor Zřídkaveselý
23.6.2018MČR na krátké trati. neděle: Jen P a T!!!Černovice u BoskovicTBMZOBZbr6.6.2018Libor Zřídkaveselý
27.6.2018Mistrovství oblasti štafetLipůvkaJMOZOBZbr-Luděk Finstrle
29.6 - 1.7.2018Cena střední MoravySuchý u BenešovaJPVZOBZbr3.6.2018 / 1-
29.6 - 4.7.2018VT Cena střední MoravySuchý u BenešovaZBMSOBZbr3.6.2018Libor Zřídkaveselý
6.7 - 8.7.2018Veteran cup openPodhorní Mlýn u Kostelce nad OrlicíVAM+KORZOBZbr9.6.2018 / 1-
13.7 - 15.7.2018Botas: H.S.H. Vysočina cupLipnice nad SázavouCHTZOBZbr9.6.2018 / 1-
20.7 - 22.7.2018Grand Prix SilesiaLouka JV od Mokrých LazcůAOPZOBZbr30.5.2018 / 1-
27.7 - 29.7.2018Šumperský divočákMoravský KarlovKSUZOBZbr30.6.2018 / 1-
27.7 - 5.8.2018VT Norsko + DánskoKristiansad (NOR) + Silkeborg (DEN)ZBMSOBZbr3.6.2018Libor Zřídkaveselý
3.8 - 5.8.2018RumpálPodhradíLCEZOBZbr25.6.2018 / 1-
11.8 - 12.8.2018Rumcajsovy míleValečov AmfiteátrSJCZOBZbr23.6.2018 / 1-
19.8 - 26.8.2018Tábor OB 2018Jindřichov u Jablonce nad NisouZBMSOBZbr3.6.2018Libor Zřídkaveselý
24.8 - 26.8.2018Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiSrbsko, ČRTURZOBZbr--
29.8.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 13 - dorost+Suchý u BenešovaZBMTOBZbr27.8.2018Libor Zřídkaveselý
31.8 - 2.9.2018Cena východních ČechRadvanicePHKZOBZbr--
5.9.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 14 - dorost+BorotínZBMTOBZbr3.9.2018Libor Zřídkaveselý
8.9.20187. ŽB Morava: Klasická traťDešné, JakartoviceAOPZOBZbr-Luděk Finstrle
8.9.2018ČP, 8. ŽA: Krátká traťRadvanec u Nového BoruBORZOBZbr25.8.2018-
9.9.20188. ŽB Morava: Krátká traťDešné, JakartoviceAOPZOBZbr-Luděk Finstrle
9.9.2018ČP, 9. ŽA: klasická traťRadvanec u Nového BoruBORZOBZbr25.8.2018-
12.9.2018Středeční mapový trénink 2017/2018 - 15 - dorost+Babice nad SvitavouZBMTOBZbr10.9.2018Libor Zřídkaveselý
15.9.2018MČR na klasické trati (kvalifikace)KladkyJPV+KONZOBZbr26.8.2018-
16.9.2018MČR na klasické trati. neděle: Jen P a T!!!KladkyJPV+KONZOBZbr26.8.2018-
22.9.20188. JML: Klasická traťČernoviceTBMZOBZbr-Luděk Finstrle
28.9.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafetZlínTZLZOBZbr--
29.9.2018Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)ZlínTZLZOBZbr--
30.9.2018Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)ZlínTZLZOBZbr--
6.10.20189. JML: Klasická traťNuzířovLBMZOBZbr30.9.2018Luděk Finstrle
6.10 - 7.10.2018VT NedvědiceNedvědiceZBMSOBZbr16.9.2018-
13.10.201810. JML: Krátká traťBrno-SoběšiceMBM+PBMZOBZbr-Luděk Finstrle
13.10.2018Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetKrajníčkoEKP+PVDZOBZbr--
14.10.2018MČR klubů a oblastních výběrůKrajníčkoEKP+PVDZOBZbr--
20.10.201811. JML: Klasická traťKošíkov, dům SDHZBMZOBZbr14.10.2018Luděk Finstrle
20.10 - 21.10.2018Mistrovství Rakouska v nočním OBKainbach bei Graz (AUT)ZBMZOBZbr30.9.2018Libor Zřídkaveselý
25.10 - 28.10.2018VT ŠumavaŽelezná RudaZBMSOBZbr30.9.2018Libor Zřídkaveselý
3.11 - 4.11.2018Oddílový přebor 2018???ZBMZOBZbr30.9.2018Libor Zřídkaveselý


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2018
Kontakt: E-mail