ABM - KOB ALFA Brno
KOB ALFA  Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.0.17.539

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
10.7.2020Hejkal o-cup (ZÁVOD 3) & Běhej s mapouBřeziny, les za farmou (49.6956006N, 16.1176717E)TJNZOBZbr4.7.2020-
10.7 - 12.7.2020H.S.H. Vysočina cup 2020 (3E)SmrčekCHTZOBZbr29.6.2020Robert Kurečka
11.7.2020Hejkal o-cup (ZÁVOD 4) & Běhej s mapouBřeziny, les za farmou (49.6956006N, 16.1176717E)TJNZOBZbr4.7.2020-
12.7.2020Hejkal o-cup (ZÁVOD 5) & Běhej s mapouKřižánky, fotbalové hřiště (49.6838678N, 16.063475TJNZOBZbr4.7.2020-
17.7 - 19.7.2020Grand prix Silesia 2020 (4E)BohdanoviceAOPZOBZbr30.5.2020-
18.7 - 19.7.2020Rumcajsovy míle 2020 (3E)ValečovSJCZOBZbr13.6.2020-
29.7 - 2.8.2020Česká Kanada 2020 (5E)Kunějovské samoty, PekelecPGPZOBZbr--
31.7 - 2.8.2020Sandstones/Pískovce (3E)Parkoviště kemp BornýDOKZOBZbr14.5.2020-
7.8 - 9.8.2020Zlínský (Š)krpál (3E)FryštákTZLZOBZbr--
8.8 - 15.8.2020Letní soustředěníPaseky u PískuABMZOBZbr26.6.2020-
14.8 - 16.8.2020Tis 2020Tis u BlatnaPGPZOBZbr29.6.2020-
21.8 - 23.8.2020Helfenburk (4E)Bavorov, KrajníčkoEKP+PVDZOBZbr14.7.2020-
21.8 - 23.8.2020Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji 2020 (3E)Malá SkálaTURZOBZbr24.6.2020-
28.8 - 30.8.2020West cup 2020 (3E)ONO+NEKZOBZbr--
28.8 - 30.8.2020Cena východních Čech 2020 (3E)PHKZOBZbr--
5.9.2020ŽA, krátká traťŽdírec (Kokořínsko)ČSOSZOBZbr22.8.2020-
6.9.2020ŽA, krátká traťŽdírec (Kokořínsko)ČSOSZOBZbr22.8.2020-
12.9.2020ŽB - Morava, klasická traťSki areál TesákSKMZOBZbr29.8.2020-
13.9.2020ŽB - Morava, krátká traťSki areál TesákSKMZOBZbr29.8.2020-
19.9 - 20.9.2020Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické tratiBystřice nad PerštejnemZBMZOBZbr5.9.2020-
26.9.20208. JmLKuničky okr. BlanskoRBKZOBZbr--
26.9.2020ŽA - sprintHradec Králové - PouchovSHKZOBZbr19.9.2020-
27.9.2020Český pohár štafefLouka u silnice spojující Mostek a Dolní OlešniciSJCZOBZbr12.9.2020-
28.9.2020Český pohár štafetLouka u silnice spojující Mostek a Dolní OlešniciSJCZOBZbr12.9.2020-
3.10.20209. JmLTroubskoTBMZOBZbr--
10.10.2020Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetKobylá nad VidnávkouAOPZOBZbr29.9.2020-
11.10.2020Mistrovství a Veteraniáda ČR klubůKobylá nad VidnávkouAOPZOBZbr29.9.2020-
17.10.202010. JmLKobeřice u BrnaABMZOBZbr--
24.10.202011. JmLStropešínTTRZOBZbr--
28.10.202012. JmLOdranecOSNZOBZbr--


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2018
Kontakt: E-mail