PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
TJ Spartak 1. Brněnská
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.3.2.607

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  

Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
19.8 - 21.8.2022Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiBranžežTURZOBZbr8.8.2022-
26.8 - 28.8.2022Cena východních ČechVysoká u HolicLPUZOBZbr6.8.2022 / 2-
26.8 - 28.8.2022West cupPerninkNEKZOBZbr20.8.2022 / 2-
31.8.2022Středeční mapový trénink - dorost - 13/2022Suchý - penzion AthénaPBMTOBZbr29.8.2022Libor Zřídkaveselý
2.9 - 4.9.2022Soustředění Nový BorNový BorPBMSOBZbr31.7.2022-
3.9.20229. Jihomoravská ligaOchoz u BrnaZBMZOBZbr28.8.2022-
7.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 14/2022Bunč - parkoviště na BunčiPBMTOBZbr5.9.2022Libor Zřídkaveselý
10.9.2022Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - krátká traťRusavaTZLZOBZbr28.8.2022Libor Zřídkaveselý
11.9.2022Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - klasická traťRusavaTZLZOBZbr28.8.2022Libor Zřídkaveselý
14.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 15/2022Hostěnice, parkoviště u propadáníPBMTOBZbr12.9.2022Libor Zřídkaveselý
17.9 - 18.9.2022Mistrovství ČR na klasické tratiSvitavaBORZOBZbr3.9.2022Libor Zřídkaveselý
21.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 16/2022Boskovice - parkoviště HradníPBMTOBZbr19.9.2022Libor Zřídkaveselý
24.9.202210. Jihomoravská ligaÚtěchovTBMZOBZbr18.9.2022-
24.9.2022Český pohár, žebříček A - sprintDvůr KrálovéVRLZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
24.9.2022Český pohár štafetTetín-VidoňSTHZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
25.9.2022Český pohár štafetZáboříVRLZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
28.9.202211. Jihomoravská ligaLipůvkaRBKZOBZbr20.9.2022-
1.10.202212. Jihomoravská ligaKřižánkyOSNZOBZbr25.9.2022-
5.10.2022Středeční mapový trénink - dorost - 17/2022Ochoz u Brna - odbočka k archivuPBMTOBZbr3.10.2022Libor Zřídkaveselý
8.10.2022Mistrovství ČR a Veteraniáda štafetHajnice-VýšinkaPHKZOBZbr26.9.2022Libor Zřídkaveselý
9.10.2022Mistrovství ČR a Veteraniáda klubůHajnice-VýšinkaPHKZOBZbr26.9.2022Libor Zřídkaveselý
15.10.202213. Jihomoravská liga 2022DambořiceABMZOBZbr9.10.2022-
15.10 - 16.10.2022Soustředění RakouskoTernitzPBMSOBZbr25.9.2022-
22.10.202214. Jihomoravská liga 2022 - !!! POŘÁDÁME !!!Tři StudněPBMZOBZbr16.10.2022Libor Zřídkaveselý
26.10 - 30.10.2022Soustředění SlovenskoVysoké TatryPBMSOBZbr25.9.2022-
31.10.2022O-kniha 2022PrahaČSOSJOBZbr30.10.2022Libor Zřídkaveselý
5.11 - 6.11.2022Oddílový přebor 2022Českomoravská vrchovina - ZubříPBMZOBZbr23.10.2022Libor Zřídkaveselý
15.12 - 18.12.2022Soustředění SklenéSklené u FryšavyPBMSOBZbr4.12.2022Libor Zřídkaveselý
2.2 - 5.2.2023Soustředění SklenéSklené u FryšavyPBMSLOBZbr8.1.2023-


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2022
Kontakt: E-mail