PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
TJ Spartak 1. Brněnská
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.2.0.570

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
10.7 - 12.7.2020H.S.H. Vysočina cupŽumberkCHTZOBZbr21.6.2020-
17.7 - 19.7.2020Grand Prix SilesiaBohdanoviceAOPZOBZbr11.7.2020 / 3-
18.7 - 19.7.2020Rumcajsovy míleValečovSJCZOBZbr-
19.7 - 26.7.2020VT KrkonošeŠpindlerův MlýnPBMZOBZbr31.5.2020Libor Zřídkaveselý
31.7.2020ŽA - přihláška do žebříčkuČeská republikaČSOSZOBZbr30.7.2020-
31.7 - 2.8.2020Sandstones | PískovceDoksy, BornýDOKZOBZbr26.4.2020-
31.7 - 9.8.2020VT RakouskoSteinach am BrennerPBM+AUTSOBZbr31.5.2020-
14.8 - 16.8.2020Tis 2020Tis u BlatnaPGPZOBZbr28.6.2020-
16.8 - 23.8.2020VT DoksyDoksyPBMSOBZbr31.5.2020Libor Zřídkaveselý
21.8 - 23.8.2020Helfenburk 2020EKP+PVDZOBZbr-
21.8 - 23.8.2020Pěkné prázdniny s OBMalá SkálaTURZOBZbr-
26.8.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 7. - všichniMoravecPBMTOBZbr24.8.2020-
28.8.2020STM 2020Hradec KrálovéČSOSZOBZbr21.8.2020Libor Zřídkaveselý
28.8 - 30.8.2020Cena východních ČechVyhnánovPHKZOBZbr-
28.8 - 30.8.2020West cupONO+NEKZOBZbr-
2.9.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 8. - dorost+BorotínPBMTOBZbr31.8.2020-
6.9.2020M ČR ve sprintuHradec KrálovéPHKZOBZbr20.8.2020-
6.9.2020M ČR sprintových štafetPardubiceLPUZOBZbr20.8.2020-
9.9.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 9. - dorost+Jedovnice, ArboretumPBMTOBZbr7.9.2020-
16.9.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 10. - dorost+LelekovicePBMTOBZbr14.9.2020-
19.9.2020M ČR na klasické tratiBystřice nad Pernštejnem, kemp Na kopciZBMZOBZbr5.9.2020-
23.9.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 11. - dorost+VeselkaPBMTOBZbr21.9.2020-
26.9.20208. Jihomoravská liga - klasická traťKuničkyRBKZOBZbr19.9.2020-
26.9.2020M ČR štafetJakubčoviceAOPZOBZbr20.9.2020-
30.9.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 12. - dorost+Brno, Královo PolePBMTOBZbr28.9.2020-
3.10.20209. Jihomoravská liga - krátká traťTroubskoTBMZOBZbr26.9.2020-
3.10.2020M ČR na krátké tratiKunratice u České KameniceBORZOBZbr20.9.2020-
7.10.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 13. - dorost+Brno, Útěchov - U bukuPBMTOBZbr5.10.2020-
10.10.2020M ČR v nočním OBPlzeň, Krašovská Aktivity centrumVPMZOBZbr20.9.2020-
11.10.2020ŽA - krátká traťPlzeň, Krašovská Aktivity centrumVPMZOBZbr20.9.2020-
14.10.2020Středeční mapový trénink 2019/2020 - 14. - dorost+Brno, LesnáPBMTOBZbr12.10.2020-
17.10.202010. Jihomoravská liga - klasická traťKobeřiceABMZOBZbr10.10.2020-
17.10.2020M ČR klubůCejle - Horní HutěSJIZOBZbr29.9.2020-
18.10.2020Mistrovství ČR oblastních výběrů žactvaCejle - Horní HutěSJIZOBZbr29.9.2020-
24.10.202011. Jihomoravská liga - krátká traťStropešínTTRZOBZbr17.10.2020-
28.10.202012. Jihomoravská liga - klasická traťOdranecOSNZOBZbr21.10.2020-
28.10 - 1.11.2020VT Doksy (Kokořínsko)DoksyPBMSOBZbr30.9.2020-
31.10.2020ŽA - krátká traťŽdírecČSOSZOBZbr16.10.2020-
1.11.2020ŽA - klasická traťŽdírecČSOSZOBZbr16.10.2020-
7.11 - 8.11.2020Oddílový přeborLipnice nad SázavouPBMZOBZbr30.9.2020-
17.12 - 20.12.2020VT SklenéSklené u FryšavyPBMSOBZbr30.11.2020-


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2020
Kontakt: E-mail