PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
TJ Spartak 1. Brněnská
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.2.1.576

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
25.6.2022Veteraniáda ČR na klasické tratiHorní MěstoSTEZOBZbr11.6.2022-
26.6.2022Veteraniáda ČR na krátké tratiHorní MšstoSTEZOBZbr11.6.2022-
29.6.2022Středeční mapový trénink - dorost - 12/2022Brno, Pisárky - hotel MyslivnaPBMTOBZbr27.6.2022Libor Zřídkaveselý
1.7 - 3.7.2022Cena střední MoravyKON+OOLZOBZbr-
1.7 - 3.7.2022Sandstones / Pískovce 2022DOKZOBZbr-
1.7 - 6.7.2022Soustředění Jeseníky Stará Ves u Rýmařova PBMSOBZbr31.5.2022-
4.7 - 6.7.2022O-PožáryKAMZOBZbr-
16.7 - 17.7.2022Czech O Tour 2022ČSOSZOBZbr-
22.7 - 24.7.2022HSH Vysočina cupCHTZOBZbr-
23.7 - 7.8.2022Soustředění ŠvédskoÄrlaPBMSOBZbr30.4.2022-
29.7 - 31.7.2022Grand Prix SilesiaAOPZOBZbr-
3.8 - 7.8.20225EOB TisPGPZOBZbr-
12.8 - 14.8.2022Rumcajsovy míleSJCZOBZbr-
13.8 - 20.8.2022Tábor 2022Malý RatmírovPBMSOBZbr30.6.2022-
19.8 - 21.8.2022Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiTURZOBZbr-
26.8 - 28.8.2022Cena východních ČechLPUZOBZbr-
26.8 - 28.8.2022West cupNEKZOBZbr-
31.8.2022Středeční mapový trénink - dorost - 13/2022Suchý - penzion AthénaPBMTOBZbr29.8.2022Libor Zřídkaveselý
2.9 - 4.9.2022Soustředění Nový BorNový BorPBMSOBZbr31.7.2022-
3.9.20229. Jihomoravská ligaOchoz u BrnaZBMZOBZbr28.8.2022-
7.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 14/2022Bunč - parkoviště na BunčiPBMTOBZbr5.9.2022Libor Zřídkaveselý
10.9.2022Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - krátká traťRusavaTZLZOBZbr28.8.2022Libor Zřídkaveselý
11.9.2022Český pohár, ŽA, ŽB-Morava - klasická traťRusavaTZLZOBZbr28.8.2022Libor Zřídkaveselý
14.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 15/2022Hostěnice, parkoviště u propadáníPBMTOBZbr12.9.2022Libor Zřídkaveselý
17.9 - 18.9.2022Mistrovství ČR na klasické tratiSvitavaBORZOBZbr3.9.2022Libor Zřídkaveselý
21.9.2022Středeční mapový trénink - dorost - 16/2022Boskovice - parkoviště HradníPBMTOBZbr19.9.2022Libor Zřídkaveselý
24.9.202210. Jihomoravská ligaÚtěchovTBMZOBZbr18.9.2022-
24.9.2022Český pohár, žebříček A - sprintDvůr KrálovéVRLZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
24.9.2022Český pohár štafetTetín-VidoňSTHZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
25.9.2022Český pohár štafetZáboříVRLZOBZbr10.9.2022Libor Zřídkaveselý
28.9.202211. Jihomoravská ligaLipůvkaRBKZOBZbr20.9.2022-
1.10.202212. Jihomoravská ligaKřižánkyOSNZOBZbr25.9.2022-
5.10.2022Středeční mapový trénink - dorost - 17/2022Ochoz u Brna - odbočka k archivuPBMTOBZbr3.10.2022Libor Zřídkaveselý
8.10.2022Mistrovství ČR a Veteraniáda štafetHajnice-VýšinkaPHKZOBZbr26.9.2022Libor Zřídkaveselý
9.10.2022Mistrovství ČR a Veteraniáda klubůHajnice-VýšinkaPHKZOBZbr26.9.2022Libor Zřídkaveselý
15.10.202213. Jihomoravská liga 2022DambořiceABMZOBZbr9.10.2022-
15.10 - 16.10.2022Soustředění RakouskoTernitzPBMSOBZbr25.9.2022-
22.10.202214. Jihomoravská liga 2022 - !!! POŘÁDÁME !!!Tři StudněPBMZOBZbr16.10.2022Libor Zřídkaveselý
26.10 - 30.10.2022Soustředění SlovenskoVysoké TatryPBMSOBZbr25.9.2022-
31.10.2022O-kniha 2022PrahaČSOSJOBZbr30.10.2022Libor Zřídkaveselý
5.11 - 6.11.2022Oddílový přebor 2022Českomoravská vrchovina - ZubříPBMZOBZbr23.10.2022Libor Zřídkaveselý
15.12 - 18.12.2022Soustředění SklenéSklené u FryšavyPBMSOBZbr4.12.2022Libor Zřídkaveselý
2.2 - 5.2.2023Soustředění SklenéSklené u FryšavyPBMSLOBZbr8.1.2023-


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2020
Kontakt: E-mail