ZBM - SK Žabovřesky Brno
SK Žabovřesky Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.0.17.538

Oddílová termínovka

Typ akcí 
  
Typ sportů 
  
Zařazení závodů 
  
Jdi na aktuální závody
DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
24.4.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 04 - dorost+Brno, BystrcZBMTOBZbr22.4.2019Libor Zřídkaveselý
27.4.20193. Jihomoravská liga - M Jmk sprint POŘÁDÁMEMikulovZBMZOBZbr21.4.2019Lenka Hrušková
30.4.2019Oddílové příspěvky 2019 - jen evidenceZBMJOBZbr29.4.2019 / 2Věra Mádlová
1.5 - 31.10.2019Středeční mapové tréninky 2019 - PŘÍPRAVA TRÉNINKŮBrno a okolíZBMTOBZbr31.10.2019-
3.5 - 5.5.2019Soustředění JeseníkyŽďárský potokZBMSOBZbr7.4.2019Libor Zřídkaveselý
8.5.20194. Jihomoravská liga - krátká trať POŘÁDÁMEKaniceZBMZOBZbr1.5.2019Lenka Hrušková
11.5.2019Český pohár, žebříček A – sprint, WREŠumperk, Sady 1. májeKSUZOBZbr28.4.2019Libor Zřídkaveselý
11.5.2019Český pohár štafet (B)Třemešek, rekreační areálKSUZOBZbr28.4.2019Libor Zřídkaveselý
12.5.2019Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)Třemešek, rekreační areálKSUZOBZbr28.4.2019Libor Zřídkaveselý
13.5 - 17.5.2019Sportovní vyšetřeníÚstav sportovní medecíny BrnoZBMVOBZbr--
15.5.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 05 - dorost+BlanskoZBMTOBZbr13.5.2019Libor Zřídkaveselý
18.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR – sprintČáslav, sportovní areál VodrantyLPUZOBZbr4.5.2019Libor Zřídkaveselý
19.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR – sprintové štafetyPardubice, Polabiny 3.LPUZOBZbr4.5.2019Libor Zřídkaveselý
22.5.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 06 - dorost+Brno, ŽebětínZBMTOBZbr20.5.2019Libor Zřídkaveselý
25.5.20195. Jihomoravská liga - klasická traťBrno, KohoutoviceLBMZOBZbr18.5.2019Lenka Hrušková
29.5.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 07 - dorost+Ochoz u BrnaZBMTOBZbr27.5.2019Petr Přikryl
1.6.2019Český pohár, žebříček A, WRESkalka u Doks, Nová SkalkaDOK+DKPZOBZbr12.5.2019Jan Zháňal
1.6.2019Žebříček B Čechy-východ – klasická traťVětrný JeníkovSJIZOBZbr18.5.2019-
1.6.20192. Žebříček B Morava – 6. Jm liga – klasická traťOtaslavice, biotopPLUZOBZbr25.5.2019Luděk Finstrle
2.6.2019Český pohár, žebříček A, WRESkalka u Doks, Nová SkalkaDOK+DKPZOBZbr12.5.2019Jan Zháňal
2.6.2019Žebříček B Čechy-východ – krátká traťVětrný JeníkovSJIZOBZbr18.5.2019-
2.6.20193. Žebříček B Morava – krátká traťOtaslavice, biotopPLUZOBZbr25.5.2019Luděk Finstrle
5.6.2019M Jihomoravského kraje - sprintové štafetyBrno, LesnáZBMZOBZbr29.5.2019Luděk Finstrle
8.6.20197. Jihomoravská liga + M Jmk klasická traťKuklíkPBM+OSNZOBZbr1.6.2019Lenka Hrušková
12.6.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 08 - dorost+Brno, ÚtěchovZBMTOBZbr10.6.2019Petr Přikryl
15.6.20194. Žebříček B Morava + 8. Jml - klasická traťVranov, louka na západ od obceVBM+BBMZOBZbr1.6.2019Luděk Finstrle
16.6.20195. Žebříček B Morava, krátká traťVranov, louka na západ od obceVBM+BBMZOBZbr1.6.2019Luděk Finstrle
19.6.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 09 - dorost+ChlébskéZBMTOBZbr17.6.2019Libor Zřídkaveselý
22.6.2019MČR na krátké trati kvalifikaceVelké Svatoňovice LTUZOBZbr1.6.2019Libor Zřídkaveselý
23.6.2019MČR na krátké trati. neděle: Jen P a T!Velké SvatoňoviceLTUZOBZbr1.6.2019Libor Zřídkaveselý
26.6.2019M Jihomoravského kraje - štafetyLipůvkaJMOZOBZbr19.6.2019Luděk Finstrle
28.6 - 30.6.2019Cena střední MoravyOspělovKONZOBZbr--
28.6 - 3.7.2019Soustředění Cena střední MoravySuchýZBMSOBZbr2.6.2019Libor Zřídkaveselý
4.7 - 14.7.2019O´FranceMont Dauphin (FRA)ZBMZOBZbr25.3.2019 / 2-
5.7 - 7.7.2019Třemošná 2019Třemošná LPMZOBZbr15.6.2019 / 1-
12.7 - 14.7.2019Botas: H.S.H. Vysočina cupSvratouchCHTZOBZbr--
19.7 - 21.7.2019Grand Prix SilesiaBohdanoviceAOPZOBZbr30.5.2019 / 1-
20.7 - 27.7.2019Soustředění O-ringenNorrköping (SWE)ZBMSOBZbr10.10.2018Libor Zřídkaveselý
22.7 - 28.7.2019Soustředění 5 dnů OB Nový BorDoksyZBMSOBZbr21.4.2019-
24.7 - 28.7.2019Bohemia Orienteering 2019Nový Bor, sportovní halaBORZOBZbr29.4.2019 / 1-
26.7 - 4.8.2019Soustředění ŠvédskoHallsberg (SWE)ZBMSOBZbr2.6.2019Libor Zřídkaveselý
7.8 - 11.8.2019Orienteering AdventureKrkonoše OAVZOBZbr29.4.2019 / 1-
16.8 - 18.8.2019Rumcajsový míleZámostí-BlataSJCZOBZbr15.6.2019 / 1-
17.8 - 24.8.2019Tábor OB 2019DoksyZBMSOBZbr31.3.2019Libor Zřídkaveselý
23.8 - 25.8.2019Pěkné prázdniny s OB v Českém rájiVyskeřTURZOBZbr--
28.8.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 10 - dorost+BenešovZBMTOBZbr26.8.2019Libor Zřídkaveselý
30.8 - 1.9.2019Cena východních ČechKrasniceLPUZOBZbr13.7.2019 / 1-
30.8 - 1.9.2019Interkompas 45ČíměřSJHZOBZbr--
4.9.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 11 - dorost+LipůvkaZBMTOBZbr2.9.2019Libor Zřídkaveselý
7.9.2019ČP, ŽA, ŽB Morava – klasická traťLukoveček, louka na severním okraji obceTZLZOBZbr24.8.2019Libor Zřídkaveselý
8.9.2019ČP, 6. ŽA, 5. ŽB Morava: krátká traťLukoveček, louka na severním okraji obceTZLZOBZbr24.8.2019Libor Zřídkaveselý
11.9.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 12 - dorost+BukovinkaZBMTOBZbr9.9.2019Libor Zřídkaveselý
14.9.2019Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)Horní Polubný (obec Kořenov)TURZOBZbr31.8.2019Libor Zřídkaveselý
14.9.2019Český pohár, žebříček A – sprint, WREČeský DubVLIZOBZbr31.8.2019Libor Zřídkaveselý
14.9.20199. Jihomoravská liga - krátká traťKuničkyRBKZOBZbr7.9.2019Lenka Hrušková
15.9.2019Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)Malý DubVLIZOBZbr31.8.2019Libor Zřídkaveselý
18.9.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 13 - dorost+SvinošiceZBMTOBZbr16.9.2019Libor Zřídkaveselý
21.9.2019MČR na klasické trati (kvalifikace)Janov nad Nisou, část obce HraničnáTJNZOBZbr31.8.2019Libor Zřídkaveselý
22.9.2019MČR na klasické trati. neděle: Jen P a T!!!Janov nad Nisou, část obce HraničnáTJNZOBZbr31.8.2019Libor Zřídkaveselý
25.9.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 14 - dorost+Brno, ŽebětínZBMTOBZbr23.9.2019Libor Zřídkaveselý
28.9.201910. Jihomoravská liga - klasická traťOřešínTBMZOBZbr21.9.2019Lenka Hrušková
28.9 - 29.9.2019Soustředění Vysočina???ZBMSOBZbr8.9.2019-
2.10.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 15 - dorost+Brno, KohoutoviceZBMTOBZbr30.9.2019Libor Zřídkaveselý
5.10.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetTis u BlatnaPGPZOBZbr21.9.2019Libor Zřídkaveselý
6.10.2019MČR klubů a oblastních výběrůTis u BlatnaPGPZOBZbr21.9.2019Libor Zřídkaveselý
12.10.201911. Jihomoravská liga - krátká traťKaniceZBMZOBZbr5.10.2019Lenka Hrušková
19.10.201912. Jihomoravská liga - klasická trať???ABMZOBZbr12.10.2019Lenka Hrušková
19.10 - 20.10.2019Soustředění RakouskoLinz (AUT)ZBMSOBZbr29.9.2019Libor Zřídkaveselý
25.10 - 30.10.2019Soustředění ChorvatskoStarigad Paklenica (CRO)ZBMSOBZbr29.9.2019Libor Zřídkaveselý
26.10.201913. Jihomoravská liga - klasická traťHartínkovKONZOBZbr19.10.2019Lenka Hrušková
2.11 - 3.11.2019Oddílový přebor 2019MilovyZBMZOBZbr6.10.2019Libor Zřídkaveselý


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2018
Kontakt: E-mail