ZBM - SK Žabovřesky Brno
SK Žabovřesky Brno
Novinky
Adresář
Oddílová termínovka
Aktualitky
v3.0.17.538

Aktuální informace (Aktualitky)

Nejbližší závody a přihlášky (do 60 dní)

DatumNázevMístoPoř.TSWPřihláškyVedoucí
12.5.2018Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)Třemešek, rekreační areálKSUZOBZbr28.4.2019-
22.3.2019Jarní pohár - NOBBiřička - Hradec KrálovéPHKZOBZbr16.3.2019Jan Zháňal
23.3.2019Český pohár štafet (C)Hradec Králové, Stříbrný rybníkPHKZOBZbr16.3.2019Jan Zháňal
24.3.2019Jarní pohárStříbrný rybník - Hradec Králové PHKZOBZbr16.3.2019Jan Zháňal
29.3.2019Noční mapový trénink 2018/2019 - 11LipůvkaZBMTOBZbr27.3.2019Libor Zřídkaveselý
29.3.2019VT Brno: pátek žáciSkalka pod Medláneckým kopcemZBMSOBZbr26.3.2019Aleš Finstrle
30.3.20191. Jihomoravská liga - krátká traťRadosticeBBMZOBZbr24.3.2019Lenka Hrušková
31.3.2019Mapový výjezd 04ProsečZBMTOBZbr23.3.2019Libor Zřídkaveselý
31.3.2019Oddílové příspěvky 2019 - jen evidenceZBMJOBZbr30.3.2019Věra Mádlová
1.4 - 31.10.2019Středeční mapové tréninky - PŘÍPRAVA TRÉNINKŮBrno a okolíZBMTOBZbr31.10.2019-
3.4.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 01 - dorost+Brno, SoběšiceZBMTOBZbr1.4.2019Libor Zřídkaveselý
6.4.2019Mistrovství Moravy 1. ŽB MoravaHáj ve Slezsku, ChabičovAOVZOBZbr23.3.2019Luděk Finstrle
7.4.2019Český pohár štafet (C)Háj ve Slezsku, ChabičovAOVZOBZbr23.3.2019Luděk Finstrle
10.4.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 02 - dorost+KuničkyZBMTOBZbr8.4.2019Libor Zřídkaveselý
13.4.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OBBoháňka - místní část SkálaSHKZOBZbr26.3.2019-
13.4.20192. Jihomoravská liga - M Jmk krátká traťJedovniceADAZOBZbr7.4.2019Lenka Hrušková
14.4.20191. Žebříček A – krátká traťBoháňka - místní část SkálaSHKZOBZbr6.4.2019-
17.4.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 03 - dorost+RadosticeZBMTOBZbr15.4.2019Petr Přikryl
18.4 - 22.4.2019Soustředění VelikonocePísekZBMSOBZbr31.3.2019Libor Zřídkaveselý
19.4 - 21.4.2019Velikonoce ve skaláchKozly (okres Česká Lípa)DKPZOBZbr30.3.2019 / 2-
24.4.2019Středeční mapový trénink 2018/2019 - 04 - dorost+Brno, BystrcZBMTOBZbr22.4.2019Libor Zřídkaveselý
27.4.20193. Jihomoravská liga - M Jmk sprintMikulovZBMZOBZbr20.4.2019Lenka Hrušková
3.5 - 5.5.2019Soustředění JeseníkyŽďárský potokZBMSOBZbr7.4.2019Libor Zřídkaveselý
8.5.20194. Jihomoravská liga - krátká traťKaniceZBMZOBZbr1.5.2019Lenka Hrušková
11.5.2019Český pohár, žebříček A – sprint, WREŠumperk, Sady 1. májeKSUZOBZbr28.4.2019-
11.5.2019Český pohár štafet (B)Třemešek, rekreační areálKSUZOBZbr28.4.2019-
18.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR – sprintČáslav, sportovní areál VodrantyLPUZOBZbr4.5.2019-
19.5.2019Mistrovství a Veteraniáda ČR – sprintové štafetyPardubice, Polabiny 3.LPUZOBZbr4.5.2019-
4.7 - 14.7.2019O´FranceMont Dauphin (FRA)ZBMZOBZbr25.3.2019 / 2-
22.7 - 28.7.2019Soustředění 5 dnů OB Nový BorDoksyZBMSOBZbr21.4.2019-
24.7 - 28.7.2019Bohemia Orienteering 2019Nový Bor, sportovní halaBORZOBZbr29.4.2019 / 1-
7.8 - 11.8.2019Orienteering AdventureKrkonoše OAVZOBZbr29.4.2019 / 1-


Copyright © Arnošt, Kenia a LuF, 2002-2018
Kontakt: E-mail